Obciążenia gumowe

Obciążenia typu bumper to bezpieczna i higieniczna alternatywa dla metalowych krążków, które przecież stanowią niezastąpiony sprzęt do ćwiczeń na każdej siłowni. Jako ich producent możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania. Metalowe krążki zostały pokryte łatwą do utrzymania w czystości gumą, która świetnie amortyzuje ewentualne upadki i jest przyjemna w dotyku. Bumpery nadają się do dezynfekcji, dzięki czemu możesz jeszcze lepiej zadbać o higienę w swojej siłowni. Duża rozpiętość wagowa umożliwia każdemu użytkownikowi wybór takiego produktu, z jakim ćwiczy mu się najlepiej.

Zastosowanie bumperów

W naszej ofercie Klienci znajdą krążki obciążeniowe typu bumper, jak też hantle w całości pokryte gumą. Zarówno jedne, jak i drugie doskonale nadają się do siłowni miejskich, klubów fitness oraz siłowni domowych. Wyraźne oznaczenia na gumowej powłoce umożliwiają szybkie odnalezienie pożądanego obciążenia i rozpoczęcie z nim ćwiczeń. Dzięki takiej powłoce wykonanej z wysokiej jakości granulatu bumpery doskonale tłumią hałas i drgania w czasie przypadkowego upuszczenia.

Wyposaż swoją siłownię w wysokiej jakości obciążenia gumowe

Szukasz wyposażenia do swojej domowej siłowni? Postaw na profesjonalne, dostarczane wprost od producenta obciążenie. Bumper z gumy to idealna alternatywa dla żeliwnych krążków, dzięki której unikniesz częstych wizyt sąsiadów zaniepokojonych hałasem, jaki powodują uderzenia hantli o podłogę. Nasze krążki są łatwe w użytkowaniu i dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu możesz dopasować je do wystroju Twojego kącika aktywności fizycznej.

Jesteśmy małą rodzinną firmą zajmująca się produkcją sprzętów do siłowni. W naszej ofercie znajdziesz produkowane przez nas obciążenia żeliwne, bumpery, half racki, gryfy olimpijskie. Działamy również jako dystrybutor obciążeń marki Olymp. Zapraszamy do zakupu.