Obciążenia żeliwne

Trening siłowy jest rodzajem aktywności skupiającej się na budowaniu masy mięśniowej. Aby przynosił on dobre efekty, należy zadbać nie tylko o prawidłową technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń, ale też o odpowiedni sprzęt. Każdy, kto choć raz miał styczność z podnoszeniem ciężarów, wie, że przed rozpoczęciem takiej aktywności trzeba dopasować obciążenie do własnych możliwości, aby nie nabawić się kontuzji. Dobrze jest również skorzystać z pomocy trenera personalnego, który przypilnuje Twojej postawy, a także skoryguje błędy podczas treningu. Siłownie zwykle są zaopatrzone w profesjonalne sprzęty, takie jak ławeczki, sztangi, hantle czy obciążenia żeliwne przeznaczone do ćwiczeń siłowych. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym Twins Sport.

Zestaw obciążenia żeliwnego

Praca nad masą mięśniową wymaga wyjątkowej precyzji i odpowiedniego obciążenia. W zależności od Twojej wagi oraz kondycji powinieneś dopasować takie obciążenia żeliwne, które nie będą dla Ciebie zbyt ciężkie. Stopniowo możesz je zwiększać, dodając kolejne elementy. W Twins Sport oferujemy całe zestawy obciążeń żeliwnych o różnej wielkości i wadze, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie najlepszy komplet. Dostępne u nas obciążenia są wykonane z trwałego, ciężkiego żeliwa, natomiast warstwa lakieru chroni je przed rdzewieniem. Nie musisz więc obawiać się o ich trwałość — taki asortyment może być zatem używany na siłowniach podczas wielu intensywnych treningów.

Talerze do hantli — obciążenia żeliwne dla początkujących i zaawansowanych sportowców

Nasza oferta bogata jest w zestawy obciążenia żeliwnego nadające się zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych sztangistów. Wszystkie obciążenia są zaprojektowane z najwyższą starannością. Mają symetryczne otwory chwytne, dlatego mogą być stosowane również w treningach ketllebell. Doskonałe wykonanie, a także szeroki wybór rozmiarów umożliwi Ci zakup dowolnego obciążenia według własnego uznania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami talerzy żeliwnych i zawodniczych.