Nowoczesne maszyny na wolny ciężar

Maszyny na wolny ciężar to bardzo popularne urządzenia do ćwiczeń. Charakteryzują się wieloma możliwościami treningu kształtującego sylwetkę oraz wzmacniającego mięsnie. Maszyny te nadają się do stosowania zarówno przez osoby zaczynające swoją przygodę z siłownią, jak i przez profesjonalistów. Wszystkie, które oferujemy, posiadają niezwykle stabilną konstrukcję, zapewniającą wysoki poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania ćwiczeń. Dodatkowym atutem są komfortowe siedziska oraz oparcia, wykonane z trwałych, a jednocześnie miękkich materiałów.

Rodzaje i zalety maszyn na wolny ciężar

Istnieje wiele różnych typów maszyn na wolny ciężar:

  • suwnice,
  • prasy i maszyny do przysiadów,
  • maszyny do wyciskania sztangi,
  • łydkownice.

Każda z nich oferuje szeroki zakres możliwości, pozwalając na dobranie idealnego treningu siłowego. To dlatego maszyny na wolny ciężar są niemal niezbędnym wyposażeniem każdej siłowni. Odpowiednio dobrana technika pozwala bowiem uzyskać doskonałe wyniki treningowe. Maszyny, poza doskonałą biomechaniką, są także trwałe i bezpieczne. Zależnie od potrzeb, korzystając z tych maszyn, wykonać można zarówno trening ogólnorozwojowy, jak i izolowany, podczas którego pracuje się nad wybranym obszarem.

Nasza oferta maszyn na wolny ciężar

Oferta firmy Twins Sport obejmuje głównie produkty służące do ćwiczenia mięśni dwugłowych nóg, zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej. Niektóre sprzęty posiadają innowacyjną oraz jedyną na rynku tapicerkę, która profilowana jest aż w trzech płaszczyznach. Dzięki niej, poza odpornością na środki dezynfekcyjne czy ścieranie, maszyny oferują niezwykle wysoki komfort oraz wygodę podczas wykonywania ćwiczeń z ich użyciem. Poza innowacyjną tapicerką, nowoczesne rozwiązania zastosowane w maszynach na wolny ciężar, nieustannie kontrolują pozycję oraz sposób wykonywania ćwiczeń przez osobę, która z nich korzysta.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.